Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 січня, 04:38:29

Правоохоронці викрили схему збуту наркотиків у Чернігівському СІЗО

20.05.2020   08:04Агенцiя

Управлінням стратегічних розслідувань спільно з працівниками оперативної частини Чернігівського СІЗО та управління оперативно-розшукової діяльності департаменту з питань виконання кримінальних покарань, внутрішньої безпеки Нацполіції, управління державного бюро розслідувань під процесуальним керівництвом прокуратури області зупинили схему збуту наркотиків у спецустанові.

Правоохоронці встановили, що ув’язнений організував та налагодив спільно з працівником установи і цивільними особами схему збуту наркотичних засобів у слідчому ізоляторі. Ув’язнений домовлявся про доставку наркотиків кур’єрською службою інспектору держустанови, який потім заносив «посилку» до СІЗО.

Працівники управління стратегічних розслідувань в Чернігівській області провели обшук на території СІЗО, під час якого вилучили амфетамін, канабіс та метадон. Крім того, проведені обшуки за місцем проживання фігурантів, в ході яких вилучені наркотичні засоби, психотропні речовини та інші речові докази.

Правоохоронці затримали інспектора слідчого ізолятору в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомили йому про підозру у незаконному збуті чи передачі наркотичних речовин у місця позбавлення волі, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (частина 2 статті 307 Кримінального кодексу України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру іншим фігурантам провадження та обрання їм міри запобіжних заходів.

Триває досудове розслідування.

За матеріалами управління стратегічних розслідувань

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини