Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 грудня, 05:27:10

Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт за фактом неналежного виконання лікарем своїх професійних обов’язків

19.05.2020   08:11Агенцiя

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом неналежного виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків (ч. 2 ст. 140 КК України).

За даними слідства, лікар-стоматолог однієї з дитячих лікарень міста Чернігова за результатами огляду 12-річної дитини не повно встановила їй діагноз. Як наслідок, необхідне лікування наявної у неповнолітньої недуги не проводилося, що в подальшому призвело до виникнення у потерпілої ускладнень. 

Так, через неналежне виконання лікарем своїх обов’язків, зокрема не дотримання вимог клінічного протоколу лікування захворювання, у неповнолітньої встановлено погіршення стану здоров’я, яке віднесено до середнього ступеня тяжкості.
Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні направлено до суду.

Санкція ч. 2 ст. 140 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За інформацією Чернігівської місцевої прокуратури

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини