Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 травня, 17:04:40

Державі відшкодовано збитків на суму 7,6 мільйонів гривень

18.05.2020   12:23Агенцiя

Податкова міліція ГУ ДФС у Чернігівській області повідомляє, що деякі підприємства та фізичні особи продовжують ухилятись від сплати земельного податку, який є одним з джерел наповнення місцевого бюджету.

Після внесення змін до Податкового кодексу України у 2015 році, підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки. Зазначена норма Податкового кодексу дала змогу деяким юридичним та фізичним особам навмисно не укладати договори оренди земельних ділянок з власниками землі (міська рада, територіальна громада та ін.), тим самим уникати від сплати вказаних податків та зборів до місцевих бюджетів.

На даний час податковою міліцією ГУ ДФС у Чернігівській області розслідується декілька кримінальних проваджень за фактами ухилення від сплати земельного податку підприємствами м.Чернігова.

Одне з таких проваджень у квітні поточного року направлено до суду та завдяки вжитим під час досудового розслідування кримінального провадження заходам, завдані державі збитки в сумі 7,6 млн грн відшкодовані в повному обсязі.

Задля вирішення питання щодо унеможливлення ухилення від сплати земельного податку, ГУ ДФС у Чернігівській області направлено відповідні пропозиції до Верховної Ради України щодо внесення змін до Податкового кодексу України.

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини