За останню добу +2 нових випадки COVID-19
За останню добу +2 нових випадки COVID-19 – у Куликівському районі. Хворі з числа контактних осіб. Перебувають на амбулаторному лікуванні.
Загалом підтверджених діагнозів в області – 110.
Одужали вже 32 пацієнти, 6 летальних випадків.
15 хворих перебувають на госпіталізації в лікувальних закладах. 57 знаходяться на амбулаторному лікуванні.
Розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 18 травня 2020 року №29 село Тупичів Городнянського району визначено осередком спалаху коронавірусної інфекції.

Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.