Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 жовтня, 05:56:58

Чернігів: ремонт вулиці Козацької добігає кінця

16.05.2020   10:27Агенцiя

Проїзд автотранспорту по вулиці Козацькій у Чернігові мають повністю відкрити вже зранку в неділю, 17 травня.

А два дні перед цим тут вкладатимуть верхній шар асфальту, що є останнім етапом поточного середнього ремонту цієї вулиці від проспекту Миру до вулиці Любецької. У другій половині дня у п’ятницю тут можна побачити, що робота кипить: працює одразу три асфальтоукладчики, а загалом різної спеціальної техніки – до двох десятків. Почавши вранці на перехресті з проспектом Миру, ближче до 15 години будівельники вже проклали асфальт до будинку №26, тобто приблизно на половину відстані.

Як розповів Олександр Харчук - керівник шляхо-будівельного підприємства, яке виконує ці роботи, -  довжина ділянки що ремонтується – 2,2 кілометри, площа - 25 000 квадратних метрів.  Вже виконані тут роботи складалися з вирівнювання (підняття) бордюрів, вирівнювання старого асфальтного покриття шляхом зрізання його верхнього шару спеціальною фрезою, укладання нижнього вирівнюючого шару асфальтного покриття з дрібнозернистої гарячої суміші товщиною 3,5-4 см. А зараз влаштовують фінальний верхній шар асфальтного покриття завтовшки 5 см, вже з іншого виду гарячої дрібнозернистої суміші.

Він уточнив, що бордюрні блоки тут у переважній більшості не мінялися: вони з граніту і цілі, тому лише перевстановлені відповідно до проєкту. Замінена лише незначна частина блоків, які були з піщанику – на гранітні.

Загальна вартість ремонту цієї вулиці – близько 20 млн грн.

До цього ремонту асфальтне покриття на вулиці Козацькій не мінялося кілька десятків років.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

“Симфонія тривалістю в життя” триває 10:40

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) 18 жовтня 2025 року представив глядачам програму, в яку увійшли твори юного Вольфганга Амадея Моцарта.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

20 жовтня: цей день в Україні і світі 10:35

День 1335 Російська агресія - Day 1335 Russian aggression

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини