Менський район: рятувальники ДСНС надали допомогу під час ДТП
14 травня до Служби порятунку "101" у Менському районі надійшло повідомлення, що на 60 кілометрі автодороги Чернігів-Мена-Грем`яч біля с. Волосківці трапилась дорожньо-транспортна пригода.
57-річний водій автомобіля "ВАЗ 21099" не впорався з керуванням, злетів в кювет, де скоїв зіткнення з придорожнім деревом. Внаслідок цього сталось падіння дерев на проїжджу частину автодороги, а автівка опинилась заблокована.
Для проведення невідкладних робіт оперативно було залучено відділення 10-ої Державної пожежно-рятувальної частини з райцентру у складі 5 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки.
Рятувальники за допомогою спецінструменту деблокували транспортний засіб та звільнили проїжджу частину дороги від зламаних дерев. На щастя, в результаті пригоди водій та 35-річний пасажир легкового автомобіля не постраждали.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24
108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.
У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20
Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.
«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17
29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.