Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 9 липня, 14:09:26

За останню добу в області одужали від Covid-19 ще 10 осіб

15.05.2020   14:36Агенцiя

Ще 10 жителів Чернігівської області одужали від коронавірусної інфекції. В усіх повторні ПЛР-тести показали негативний результат.

Це 5 жителів Варвинського району, два – Бобровицького, по одному – з Борзнянського району, міст Носівка та Чернігів.

До речі, семеро з одужавших перебували на самоізоляції вдома, трьох – виписали з Прилуцької центральної міської лікарні. 

На сьогодні в області 96 випадків інфікування на коронавірус. 8 осіб госпіталізовані, 50 – на амбулаторному лікуванні.

Одужали 32 пацієнти, 6 летальних випадків.

За минулу добу обласним лабораторним центром проведено 120 ПЛР-досліджень.

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкір заволодів коштами чернігівця у сумі понад 40 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 11:35

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Військовим – харчові продукти, лікарням – медзасоби: в області передали чергову допомогу з Німеччини 10:58

Два провідні медзаклади області та військовослужбовці, які виконують завдання на півночі України, отримали сьогодні гуманітарну допомогу від німецької доброчинної організації «Україна. Допомога. Брайтшайд імені Святого Лаврентія».

Наркобізнес з мільйонними прибутками: на Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу п’ятьох учасників міжрегіональної організованої злочинної групи 10:33

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу СБУ в Чернігівській області та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо п’ятьох учасників міжрегіональної організованої злочинної групи, які протягом тривалого часу займалися розповсюдженням наркотичних засобів та психотропних речовин у Чернігівській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на територіїобласті за добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення.

20 чернігівських випускників та випускниць отримали 200 балів на НМТ 09:39

Цьогоріч 20 учнів чернігівських закладів загальної середньої освіти досягли найвищих результатів на національному мультипредметному тесті (НМТ).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини