Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 01:33:46

На території урочища "Стара пристань" невідомі знищили зелені насадження

14.05.2020   13:09Агенцiя

Як відомо, дерева – це основа ландшафту лісових зон, важлива складова багатьох природних екосистем. На жаль, реалії сьогодення диктують критичну статистику знищення зелених насаджень, коли від рук фізичних осіб страждають лісові масиви.

Так, в ході проведення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства інспекторами при здійсненні огляду території урочища «Стара пристань» та прибережної захисної смуги р. Десна, що знаходиться біля с. Кладьківка в адміністративних межах Куликівської селищної ради, виявлено факт знесення зелених насаджень – 28 пнів від зрізаних дерев різних порід.

Встановлено, що знесення дерев проведено без дозвільних документів, що є порушенням статті 69 Лісового кодексу України та статей 10,25 Закону України «Про рослинний світ».
Проведено розрахунки розміру шкоди, заподіяної внаслідок незаконної рубки дерев невстановленими особами, на загальну суму – 257 969, 84 гривень.

Заяву про вчинення кримінального правопорушення направлено до Куликівського ВП ГУНП в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини