Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 01:56:18

В результаті пригоди автомобіль "Daewoo Lanos" злетів у кювет та загорівся

14.05.2020   12:52Агенцiя

14 травня о 06:40 до Служби порятунку "101" у Новгород-Сіверському районі надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що трапилась на автодорозі Чернігів-Грем’яч, поблизу с. Кам`янська Слобода.

На гасіння пожежі було залучено відділення 7-ої Державної пожежно-рятувальної частини з райцентру у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці спецтехніки. О 7:35 вогнеборцями пожежу було остаточно ліквідовано.

Під час її гасіння в салоні автомобіля рятувальники виявили тіло 40-річного власника транспортного засобу. Обставини трагічного випадку з`ясовують правоохоронні органи.

Легковик злетів у кювет, де загорівся. Водій загинув на місці пригоди. Поліція розслідує кримінальне провадження.   

На місце події прибула група реагування патрульної поліції та рятувальники. Слідчий встановив, що водій «Ланоса», виїжджаючи з села Кам’янська Слобода на автодорогу Н-27 (Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч), не впорався з керуванням і злетів у кювет. Внаслідок ДТП автомобіль загорівся. Водій загинув на місці.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху).

Призначено проведення низки експертиз, які мають встановити обставини автопригоди. Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини