Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 12:31:39

Інформація прокурора області Андрія Парусова про результати діяльності органів прокуратури за поточний рік на сесії облради

13.05.2020   14:33Агенцiя

Прокурор області Андрій Парусов 12 травня проінформував громадськість та депутатів про результати діяльності органів прокуратури у 2020 році на двадцять третій сесії Чернігівської обласної ради.

Андрій Парусов

Андрій Парусов

У своєму виступі прокурор області акцентував увагу на вжитих координаційних заходах та їх впливі на покращення криміногенної ситуації в регіоні.

«Завдяки реалізації комплексу системних заходів забезпечено стабілізацію злочинності в регіоні, рівень якої зменшився» - зазначив прокурор області.

Також він відмітив підвищення ефективності протидії злочинам у лісовій, земельній та бюджетній сферах, а також корупційним правопорушенням.

Окрім того, Андрій Парусов проінформував, що у поточному році на території вже викрито 4 організовані злочинні групи, що вдвічі більше ніж за аналогічний період минулого року.

До суду направлено обвинувальні акти у кримінальних провадженнях стосовно злочинних груп, які організували злочинні схеми збуту на території міста Чернігова та в Чернігівському слідчому ізоляторі наркотичних засобів; ОЗГ, що тривалий час забезпечувала діяльність чотирьох гральних залів на території області; а також банди, члени якої вчинили низку тяжких злочинів, у тому числі вбивство двох осіб.

Окремо очільник відомства зупинився на досягненнях у сфері оподаткування, результатах роботи ювенальних прокурорів, а також реалізації представницьких повноважень.

Після виступу Андрій Парусов відповів на запитання депутатів.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини