Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 липня, 16:00:16

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

12.05.2020   10:03Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 9 травня до 8:00 10 травня 2020 року.

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 4 пожежі та 3 випадки виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждало.


Інформація про хід ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з пожежею на торфовищі:

Проводяться роботи щодо обмеження розповсюдження горіння та ліквідації осередків пожежі торфу на території Гончарівської селищної ради біля с. Смолин Чернігівського району, яку було виявлено о 19 годині 14 квітня на картах філії  ДП «Чернігівторф» «Смолинський торфобрикетний завод». Загальна площа горіння окремими осередками становила близько 90 га. Глибина залягання 3-6 м. Горіння відбувається на глибині 30-40 см.
До ліквідації пожежі залучено 10 од. техніки та 33  працівника від управління ДСНС України у Чернігівській області і філії ДП «Чернігівторф» «Смолинський торфобрикетний завод». Протягом доби ліквідовані осередки займання на площі 3 га (залишилось ліквідувати - 6 га). Гасіння пожежі триває.


Дорожньо-транспортні пригоди – 2:

 - в м. Чернігові по проспекту Миру біля будинку №207А о 13 год. 43 хв. 09 травня водій автомобіля «Opel Record» здійснив зіткнення з мотоциклом «Loncin». Внаслідок пригоди водій мотоцикла отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Чернігівської міської лікарні №2;

- в с. Лихачів Носівського району по вул. Перемоги поблизу будинку №20 о 20 год. 09 травня водій мотоцикла марки «ІЖ ПЛАНЕТА» не справився з керуванням та чого допустив зіткнення з електроопорою. Внаслідок пригоди пасажир від отриманих травм загинув на місці пригоди. Водія госпіталізовано до Носівської центральної районної лікарні.


Пожежі – 4:

пожежі на транспорті – 1:

- в смт Сосниця по вул. Корнєва біля будинку №69 о 21 год. 30 хв. 09 травня сталася пожежа автомобіля «ВАЗ 2110». Вогнем пошкоджено моторний відсік та салон автомобіля. Причина пожежі та збитки встановлюються;

пожежі сухої трави та сміття – 3:

- біля с. Шестовиця Чернігівського району о 14 год. 03 хв. 09 травня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 0,5 га;

- біля с. Мале Устя Сосницького району о 14 год. 10 хв. 09 травня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 2 га;

- в м. Чернігові по вул. Незалежності о 16 год. 25 хв. 09 травня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 0,015 га.

Причина пожеж - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.


Виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни
– 3:

- групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області о 10 год. 09 травня знищено ручну гранату Ф-1 часів Другої світової війни, яку було виявлено 08 травня в с. Товкачівка Прилуцького району;

- групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області о 12 год. 20 хв. 09 травня знищено мінометну міну калібру 82 мм часів Другої світової війни, яку було виявлено 08 травня в с. Липове Талалаївського району;

- в с. Івангород Ічнянського району о 15 год. 18 хв. 09 травня на відкритій території було виявлено 2 артилерійські снаряди калібру 85 мм часів Другої світової війни. Знищення даного вибухонебезпечного предмету планується здійснити групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області 10 травня.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 10 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 13 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 9 мкр/год, Семенівка – 9 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.


Прогноз погоди:


За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 9 травня до 20 години 10 травня очікується мінлива хмарність. Вночі без опадів, вдень місцями невеликий короткочасний дощ. Вітер західний 5-10 м/с. Температура вночі 4-9º тепла, вдень 14-19º тепла.
По Чернігову температура вночі 5-7º тепла, вдень 16-18º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини