Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 19:01:44

Чернігівській області погоджено 12 проєктів ДФРР

08.05.2020   09:24Агенцiя

У Міністерстві розвитку громад та територій України 6 травня, відбулося онлайн-засідання Комісії для оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок ДФРР.

Від Чернігівської області у заході взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний та директор Департаменту розвитку економіки та сільського господарства ОДА Олександра Хомик.

Чернігівській області погоджено 12 проєктів на увесь ліміт коштів — 92,7 мільйона гривень. При цьому 9 проєктів — перехідні з 2019 року (4 школи, 1 садочок, 3 заклади у сфері охорони здоров’я, 1 — у сфері культури), 3 — нові (спортивні об’єкти).

Зокрема, 7 проєктів цьогоріч будуть реалізовані за кошти Державного фонду регіонального розвитку в рамках національної програми «Велике будівництво».

Це 3 школи — у містах Городня та Корюківка, а також селі Журавка Варвинського району, 1 садочок у селищі Сосниця, 3 стадіони — у містах Корюківка та Остер, селищі Сосниця. Загальна сума залучених коштів ДФРР — 54,5 мільйона гривень.

За повідомленням Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини