Чернігів: рятувальники підняли з річки Стрижень тіло потонулого чоловіка
7 травня у Чернігові до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області від чергового Національної поліції надійшло повідомлення про те, що у річці Стрижень, яка протікає обласним центром, на відстані 50 метрів від берега місцевими жителями виявлено тіло потонулого чоловіка.
На місце події прибуло відділення Аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС України у Чернігівській області. Рятувальники за допомогою гумового човна та мотузки дістали з води тіло чоловічої статі.
Як з’ясувалося, ним виявився 43-річний мешканець обласного центру, який потонув на очах у свідків 01 травня поточного року.
Розслідування по даному факту проводять правоохоронні органи.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.