Поліцейські притягнули до відповідальності чоловіка, що викинув сміття в лісі
Поліція склала адміністративний протокол на молодика, що залишив купу будівельного сміття просто на узбіччі лісової дороги.
4 травня до поліції надійшло повідомлення від свідків правопорушення про те, що неподалік одного з сіл Чернігівського району невідомий чоловік викинув будівельне сміття в лісі. Очевидці зафільмували, як правопорушник разом із товаришем переносили сміття в мішках з автомобіля та висипали його на узбіччі. Свої дії чоловіки пояснювали тим, що «це каміння, а не продуктові відходи».
Дільничний офіцер Чернігівського райвідділу поліції склав на порушника протокол за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів). Санкція цієї статті передбачає штраф.
Поліція закликає громадян, що стали свідками подібних або інших правопорушень, повідомляти про це у поліцію. За свої дії порушники відповідатимуть за законом.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.