Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 06:12:37

Більше 6 тисяч громадян Чернігівщини задекларували доходи, одержані протягом минулого року

06.05.2020   08:42Агенцiя

Cтаном на 01.05.2020 року по Чернігівській області податкові декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік подали 6032 громадянина, які задекларували більше 541 млн грн доходів.

Із загальної кількості декларантів 4068 громадян або 67,4 відс. це особи, які обов’язково повинні задекларувати доходи. До сплати в бюджет громадянами самостійно визначено понад 8,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 1,7 млн гривень військового збору.

Решта громадян (1964) подали податкові декларації з метою отримання податкової знижки. За результатами проведених камеральних перевірок декларацій про майновий стан і доходи з бюджету вже повернуто громадянам понад 3,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

За рівнем задекларованих доходів найбільше декларували мешканці Чернігова (215,7 млн грн), а також Ніжина (43,8 млн грн) та Прилук (38,9 млн грн).

Щодо рівня визначення податкових зобов’язань, то першість також належить Чернігову – до сплати задекларовано понад 3,7 млн грн податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та 0,7 млн грн військового збору.

Звертаємо увагу, що до Податкового кодексу України внесені зміни, якими передбачено, що громадяни та фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, мають право подати декларацію за звітний (податковий) 2019 рік до 01 липня 2020 року. Останній день подання декларації – 30.06.2020 року. Податкові зобов’язання, визначені такими фізичними особами у деклараціях, мають бути сплачені до 01 жовтня 2020 року.

Сектор комунікацій Головного управління  ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18

Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.

У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37

Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.

У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06

Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.

Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25

У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.

Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04

З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини