Поліція склала адміністративний протокол на директора магазину будматеріалів, який порушив карантин
Поліцейські зібрали доказову базу щодо правопорушень в одному із найбільших магазинів будматеріалів у Чернігові.
Правоохоронці зафіксували, що адміністрація магазину нехтувала карантинними обмеженнями. Зокрема директор не припинив роботу закладу та здійснював прийом відвідувачів. Клієнтам продовжували продавати будматеріали безпосередньо в магазині, а не в режимі адресної доставки.
Своїми діями директор магазину порушив вимоги постанови Кабінету Міністрів України №211.
5 травня дільничний офіцер Чернігівського відділу поліції склав на підприємця протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил карантину щодо людей). Санкція статті передбачає штраф від 17000 до 34000 гривень для фізичних осіб і від 34000 до 170000 гривень – для посадовців.
Поліція закликає свідків порушення правил карантину телефонувати на лінію «102».
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.