Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 травня, 12:08:51

Держпродспоживслужба Чернігівщини посилює контроль за виконанням протиепідемічних заходів у закладах торгівлі

04.05.2020   08:14Агенцiя

Спеціалісти Сосницького територіального управління Держпродспоживслужби здійснюють моніторинг дотримання суб`єктами господарювання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів по недопущенню розповсюдження COVID-19 на території району.

Акцентується увага на створенні умов для миття та обробки рук антисептиком, на забезпеченні миючими і дезінфікуючими засобами та засобами індивідуального захисту як персоналу, так і відвідувачів закладів торгівлі.  Щодо останніх фахівці перевіряють, чи дотримуються вони безпечної відстані між собою.

Також протягом дії карантину у торгових приміщеннях відбиралися змиви для перевірки якості поточної дезінфекції у торговельній мережі.

Тривають перевірки закладів торгівлі  харчовими продуктами стосовно дотримання санітарних норм та виконання протиепідемічних заходів у період карантину і в Чернігівському районі.

Під час обстежень торгових точок з-поміж іншого особливу увагу фахівці територіального підрозділу Держпродспоживслужби звертають на умови реалізації сипучих продуктів.  Відповідно до рекомендацій Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, згідно з яким мають діяти заклади роздрібної торгівлі харчовою продукцією під час карантинних обмежень і дотримання яких могло б гарантувати виконання протиепідемічних вимог, працівники закладів ознайомлені з  правилами торгівлі свіжими овочами, фруктами і зеленню.

Проведено також роз’яснювальну  роботу з відвідувачами магазинів щодо правил перебування у торгових приміщеннях, зокрема використання ними індивідуальних засобів захисту та дотримання необхідної дистанції.

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини