За останню добу в області +3 випадки інфікування коронавірусом
За минулу добу в Чернігівському лабораторному центрі оброблено 134 ПЛР-тести, за сьогодні в роботі 140.
ПЛР-дослідження підтвердили інфікування у трьох мешканців Чернігова.
Двоє з них – члени родини жінки, якій раніше діагностовано коронавірус.
Одного з членів родини госпіталізовано до Чернігівської міської лікарні №2.
Також підтверджено інфікування на коронавірус у медика Чернігівської ЦРЛ. Вона перебуває на амбулаторному лікуванні.
Всього на сьогоднішній день в області 54 випадки інфікування на коронавірус.
Із них 18 осіб госпіталізовані,
24 – на амбулаторному лікуванні.
Одужали вже 8 пацієнтів, 4 летальні випадки.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.