У Бобровиці фахівці Держпродспоживслужби перевірили заклади торгівлі в мікрорайоні, де виявлено захворювання на COVID-19
Спеціалісти Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби обстежили три заклади торгівлі райцентру, розташовані на території проживання особи, інфікованої коронавірусом.
Торгові точки перевірені на предмет дотримання санітарних норм і виконання протиепідемічних заходів. Зокрема, фахівці здійснили контроль за наявністю та резервом засобів індивідуального захисту для працюючого персоналу, створення умов для миття та оброки рук антисептиком. Перевірили наявність дезінфікуючих засобів та методику їх використання згідно з рекомендаціями виробників. Зверталась увага і на умови реалізації сипучих продуктів харчування.
Представники Держпродспоживслужби під час обстежень провели з персоналом і власниками торгових точок роз’яснювальну роботу та визначили коло постачальників харчової продукції.
Проведена також санітарно-просвітницька робота з відвідувачами магазинів стосовно дотримання ними вимог безпечної відстані і обов’язкового використання під час перебування у торгових приміщеннях індивідуальних засобів захисту.
Крім того, фахівці встановили джерело водопостачання, яке знаходиться в районі проживання хворої на коронавірус особи. Воно буде обстежене і в подальшому вирішуватиметься питання його позачергового хлорування.
Останні новини Чернігівщини
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40
Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).
Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).
Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37
Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.
З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14
Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.
Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.