Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 грудня, 19:56:06

На Дніпрі затримали браконьєра-рекордсмена

02.05.2020   09:16Агенцiя

Прикордонним нарядом відділу прикордонної служби «Дніпровське» припинено незаконний рибний промисел та затримано браконьєра рекордсмена.

В ході огляду місцевості, на березі річки Дніпро, неподалік с. Старик, виявлено невідомого чоловіка, що здійснював вилов риби забороненими знаряддями.

При огляді місця події виявлено незаконне знаряддя – 17 різних сіток, загальною довжиною 618 метрів. На щастя жодної рибини браконьєр здобути не встиг.

Правопорушником виявився 39-річний житель Чернігова.

Відносно правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 3 статті 85 «Порушення правил використання об’єктів тваринного світу» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Прес-служба прикордонного загону

Останні новини Чернігівщини

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

23 грудня: цей день в Україні і світі

23 грудня: цей день в Україні і світі 08:40

День 1399 Російська агресія - Day 1399 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини