Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 листопада, 14:35:17

В області +6 випадків інфікування коронавірусом.Чернігів

29.04.2020   15:24Агенцiя

ПЛР-тестуванням підтверджено інфекцію у шести жителів Чернігова.

Чоловік пройшов ПЛР-тестування за направленням сімейного лікаря. Результат виявився позитивним. Також лабораторно підтверджено коронавірус і трьом особам, які контактували з цим хворим.

Захворіли мати та донька. Звернулися до лікарні із симптомами ГРВІ. Лабораторно підтверджено коронавірус.

– Наразі всі шестеро хворих знаходяться на самоізоляції, лікуються амбулаторно. Захворювання проходить у легкій формі. Епідеміологи встановлюють коло контактних осіб, яким також буде проведено ПЛР-тестування, – повідомив голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко.

Останні новини Чернігівщини

Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27

З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.

Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48

Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини