В прикордонні затримали чоловіків з мисливською зброєю
Прикордонним нарядом відділу прикордонної служби «Деревини» спільно з співробітниками оперативно-розшукового підрозділу неподалік від села Володимирівка Городнянського району виявлено трьох чоловіків, які мали при собі мисливську зброю з набоями, яка не була в чохлах.
В ході перевірки встановлено, що всі троє чоловіків є жителями сусіднього Ріпкинського району.
Одного з чоловіків, враховуючи відсутність в нього документів, що посвідчують особу, притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 202 КУпАП.
Крім того, враховуючи відсутність в нього документів на зброю, співробітниками Городнянського відділення НП, яких викликали до місця події, на нього складено документи за статтею 190 «Порушення громадянами порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї» КУпАП, а саму зброю вилучили.
Що ж стосується двох інших чоловіків, то на них складено протоколи за статтею 191 «Порушення громадянами порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї» КУпАП, а зброю вилучили.
Прес-служба прикордонного загону
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.
Керівника Ніжинського драмтеатру нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 14:40
З нагоди Міжнародного дня театру генерального директора-художнього керівника Ніжинського академічного українського драматичного театру імені М.М.Коцюбинського Юрія Муквича нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і театрального мистецтва, значні творчі здобутки та високу професійну майстерність.
Ветеранська спільнота області визначилася з кандидатом до складу Ради ветеранів війни при Мінветеранів 14:19
У Раді ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів Чернігівщину представлятиме Денис Мостович – ветеран з Корюківки, який наразі займається підприємницькою та активною громадською діяльністю.
У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29
27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».