Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 грудня, 03:01:30

Поліція притягнула до відповідальності керівника готелю, який порушив карантин

25.04.2020   08:10Агенцiя

Співробітники Чернігівського районного відділення поліції впродовж трьох днів двічі склали на керівника готельного комплексу матеріали про порушення вимог карантинних обмежень. Обидва протоколи скеровані до суду.

Адміністрація готелю нехтувала карантинними обмеженнями та продовжувала приймати гостей з інших областей. Про це поліцейським повідомили місцеві мешканці.

За порушення карантинних обмежень правоохоронці склали на підприємця протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Попри це, готель продовжив приймати гостей. Тому поліція склала ще один протокол на порушників.

Статтею 44-3 (порушення правил карантину щодо людей) передбачено штраф від 17000 до 34000 гривень для фізичних осіб і від 34000 до 170000 гривень — для посадовців.

Якщо ви стали свідками порушення правил карантину – телефонуйте на лінію «102».

Нагадаємо: постанова Кабінету Міністрів України №211 до кінця карантину забороняє роботу суб’єктів господарювання, що передбачають приймання відвідувачів.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини