Голова ОДА: прийняли ряд рішень щодо недопущення поширення коронавірусу в області
У Чернігівській ОДА 23 квітня відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС, на якому прийнято ряд рішень щодо недопущення поширення коронавірусу.
Заслухали інформацію по епідрозслідуваннях щодо 4 випадків інфікування на коронавірус, які підтвердило ПЛР-тестування вчора, 22 квітня.
Вирішено визнати три населені пункти області осередками спалаху інфекційної хвороби: село Буда Корюківського району, село Красносільське Борзнянського району, місто Чернігів. Поновлено статус осередку інфекційної хвороби щодо села Комарівка Борзнянського району.
– У вказаних населених пунктах проводяться протиепідемічні заходи, виявлене коло контактних осіб, стан здоров’я яких контролюватиметься. Додатково у Красносільському встановлять КПП для забезпечення особливого режиму в’їзду-виїзду громадян і транспортних засобів, – повідомив голова ОДА.
Також прийнято рішення закрити у населених пунктах області кладовища для відвідування на 25-28 квітня, окрім здійснення поховань.
– Під час карантину не буде підвозу людей до кладовищ громадським транспортом. На шляхах, що ведуть до кладовищ, буде встановлено відповідні дорожні знаки та шлагбауми. Контроль за дотриманням тимчасових обмежень здійснюватимуть працівники Національної поліції, – зазначив Андрій Прокопенко. – Тільки завдяки дотриманню всіх карантинних вимог ми зможемо стримати розповсюдження інфекції.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29
Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.
«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38
Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.
Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16
У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.
Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44
Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.
Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13
У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).