Віковий склад наречених. ДОВІДКА
У 2019 році в області створено більше 5 тис. нових сімей. Віковий склад наречених свідчить, що для кохання вік не перепона. Середній вік жінок при вступі до шлюбу склав 31 рік, чоловіків – 33 роки.
no comments
Найвища шлюбна активність традиційно припадає на вік 20–24 роки у жінок та 25–29 років у чоловіків. Серед наречених були також неповнолітні та люди поважного віку. Зареєстрували шлюб 12 осіб віком старше 80 років, причому чоловіки в цьому віці одружувалися частіше, ніж жінки.
Переважна більшість (93%) жінок наймолодшої вікової групи (19 років і менше) одружилися із чоловіками, старшими за себе. Чоловіки цієї вікової групи, хоча й віддають перевагу старшим жінкам (таких 52%), усе ж таки часто (25%) одружуються з однолітками або беруть молодшу за віком дружину (майже 23%). Зі збільшенням віку зростає частка чоловіків, які обирають молодших за себе жінок.
Максимальна різниця у віці між одруженими, де чоловік був набагато старший за дружину, склала 42 роки. А серед подружніх пар, де старшою була жінка, найбільша різниця становила 46 років.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.