Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 06:24:36

Піротехніки знищили протитанкову міну та 4 артилерійські снаряди часів минулих війн

23.04.2020   07:30Агенцiя

21 квітня о 14:30 фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС України у Чернігівській області знищено 4 артилерійські снаряди калібром 76 мм часів Другої світової війни.

Три вибухонебезпечні предмети були виявлені під час проведення земляних робіт місцевими жителями в урочищі "Курінські берези", що у с. Курінь Бахмацького району.

При додатковому обстеженні прилеглої території надзвичайники виявили ще один ідентичний артснаряд.

Цього ж дня о 09:25 надійшло повідомлення про виявлення вибухонебезпечного предмета в лісовому масиві біля селища Десна Козелецького району. Сапери ДСНС, які прибули на виклик ідентифікували знахідку, як протитанкову міну ТМ-46 часів Другої світової війни.

Вибухонебезпечний предмет о 18:10 був знищений у встановленому порядку.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини