У Чернігові учасники бойових дій 1941-1945 років одержать до 9 Травня грошову допомогу від міста
До 75-річчя Перемоги над нацистською Німеччиною чернігівці, які є учасниками бойових дій 1941-1945 років, одержать від міста грошову допомогу.

Про це сказав чернігівський міський голова під час розширеної наради в міській раді 21 квітня.
- Ми розуміємо, що пройшло вже 75 років з Дня Перемоги. І цим учасникам зараз більше 90 років. Але скільки не є цих ветеранів – прохання виплатити їм матеріальну допомогу. Сума - її не можна оцінить. Ну от по скільки було би адекватною подякою? Я думаю, тисяч по сто – щоб показати, що ми їх поважаємо. Але, по-перше, у нас не дуже такі можливості є. По-друге – все-таки сьогодні ці ветерани вже в такому стані здоров’я і сприйняття, що їм більш важлива увага ніж гроші. І те, що ми пам’ятаємо про їхній подвиг і будемо розповідати про нього дітям та онукам. То дійсно була страшна війна. Тому обов’язково треба максимальна увага до цих людей, - вважає міський голова.
Відповідний проект рішення виконком розгляне вже 23 квітня, щоб встигнути зробити виплату до 9 травня.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.
“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41
Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.