Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 грудня, 01:51:42

Зухвалому грабіжнику обрано запобіжний захід

16.04.2020   07:52Агенцiя

Прилуцькою місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом відкритого заволодіння грошовими коштами у особи пенсійного віку, поєднаного з проникненням у житло, за ознаками злочину, передбаченогоч. 3 ст. 186 КК України.

Як  встановлено, в кінці лютого 2020 року мешканець одного із сіл Прилуцького району, 2002 р.н., будучи раніше судимим за вчинення корисливих злочинів, проник до будинку, де проживає потерпілий ( особа похилого віку), та в подальшому застосовуючи насильство, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, відкрито викрав у останнього грошові кошти в сумі 5000 грн.

Крім того, дана особа повторно вчинила аналогічний злочин в кінці березня 2020 року, проникнувши до будинку пенсіонера та відкрито заволодівши  належними потерпілому грошовими коштами в сумі 380 грн.

На даний час особу зловмисника встановлено, йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 185, ч. 3 ст. 186 КК україни.

За принципової позиції прокурора, на підставі зібраних доказів,підозрюваному судом обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, строком на 60 днів.

Вказане кримінальне провадження перебуває на контролі Прилуцької місцевої прокуратури.

Довідково: санкцієюч. 3 ст. 186 КК України передбаченого покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років.

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини