Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 09:42:14

Біля Дніпра затримали незаконних лісорубів

15.04.2020   08:53Агенцiя

Прикордонним нарядом відділу прикордонної служби «Дніпровське» у взаємодії зі співробітниками Чернігівської відділу Національної поліції припинено можливу незаконну вирубу лісу.

В ході перевірки інформації, що надійшла від дільничного інспектора прикордонної служби, неподалік с. Мньов, виявлено легковий автомобіль Опель з причепом завантаженим деревиною невідомого походження.

Жодних документів на деревину троє місцевих жителів, які перебували в автомобілі, при собі не мали.

Про виявлення ознак кримінального правопорушення за статтею 185 «Крадіжка» Кримінального Кодексу України повідомлено правоохоронні органи.

Прес-служба прикордонного загону

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

12 червня: цей день в Україні і світі

12 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1568 Російська агресія - Day 1568 Russian aggression

Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08

Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.

Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07

Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини