Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 грудня, 23:51:04

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність

15.04.2020   08:44Агенцiя

Прилуцькоюмісцевою прокуратурою, за наслідками досудового розслідування, скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя Прилуцького району, який у групі з неповнолітніми особами вчинив незаконне заволодіння транспортним засобом та крадіжку майна з господарського приміщення, що знаходиться на території одного з сіл Прилуцького району.

Як встановлено органами досудового розслідування, на початку жовтня 2019 року, у вечірній час, мешканець Прилуцького району, достовірно знаючи про неповнолітній вік осіб, з якими він спілкувався, усвідомлюючи суспільну небезпеку наслідків у вигляді згубного впливу на підростаюче покоління та заподіяння шкоди духовно-моральному благополуччю неповнолітніх, вчинив на двох хлопців-односельців психічний вплив, запропонувавши прийняти участь унезаконному заволодінні транспортним засобом та крадіжці чужого майна з проникненням у приміщення, на що отримавши згоду неповнолітніх, втягнув їх у злочинну діяльність.

Наразі обвинувальний акт у кримінальному провадженні направлено до суду для розгляду по суті.

Довідково: санкція  ч. 2 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом за попередньою змовою групою осіб, вчинене з проникненням у приміщення) передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з конфіскацією майна або без такої;
санкція ч.3 ст. 185 КК України (крадіжка поєднана з проникненням у приміщення) передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років;
санкція ч. 1 ст. 304 КК України (втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність) передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31

8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.

11 грудня: цей день в Україні і світі

11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22

День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини