Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 листопада, 10:37:24

Патрульні втретє протягом року виявили одного й того самого чоловіка за кермом авто на підпитку

14.04.2020   14:15Агенцiя

Близько дев’ятої вечора на проспекті Перемоги патрульні зупинили автомобіль Fiat Doblo за порушення правил дорожнього руху.

Під час спілкування з 48-річним водієм поліцейські помітили у нього характерні зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Водій погодився пройти тест на визначення алкоголю за допомогою приладу "Dräger". Результат – 2,2 проміле.

Виявилося, що це вже третій випадок протягом року, коли охоронці порядку виявляють цього чоловіка  за кермом з ознаками алкогольного сп’яніння. За рішенням суду, його вже двічі притягали до адміністративної відповідальності. І він позбавлений права керування транспортними засобами.

Інспектори склали на водія кілька адмінпротоколів: за ч. 3 ст. 130 (Керування в стані алкогольного сп’яніння) та ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка позбавлена такого права). Транспортний засіб доправили на арештмайданчик.

Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме:1 дорожньо-транспортну пригоду та 11 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

17 листопада: цей день в Україні і світі

17 листопада: цей день в Україні і світі 09:05

День 1363 Російська агресія - Day 1363 Russian aggression

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини