Оперативна інформація щодо ліквідації масштабної пожежі лісу біля с.Сорокошичі Козелецького району
Станом на 06:00 11 квітня триває гасіння пожежі на території ДП "Чернігівський військовий лісгосп" біля с. Сорокошичі Козелецького району.
Площа, пройдена вогнем склала близько 195 га, з них 28 га верховою пожежею. Проводяться роботи щодо обмеження розповсюдження та ліквідації осередків горіння.
До гасіння залучено 170 працівників та 47 одиниць техніки, з них від УДСНС - 81 чоловік особового складу та 29 одиниць спецтехніки. Також до ліквідації пожежі залучено гелікоптер МІ-8 спеціального авіаційного загону ДСНС України, здійснено 14 скидів води.
На місці події працює оперативна група У ДСНС України у Чернігівській області на чолі з начальником Управління полковником служби цивільного захисту Романом Гордовим.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.