Чи можуть мешканці Чернігівщини подавати заяви на шлюб під час карантину?
На період карантину, оголошеного в Україні через пандемію коронавірусу, всі охочі укласти шлюб мають можливість подати відповідну заяву, не виходячи з дому, за допомогою вебпорталу Міністерства юстиції «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» (https://dracs.minjust.gov.ua/).
«Варто зазначити, що громадяни, як і раніше, можуть подати заяву на реєстрацію шлюбу, безпосередньо звернувшись до відділу державної реєстрації актів цивільного стану.
Проте, керуючись карантинними заходами, ми рекомендуємо відвідувачам залишативідповідні документи у боксах, що розміщені при вході у відділи державної реєстрації актів цивільного стану», - пояснила Ірина Свистун, очільниця Північно-Східного міжрегіонального управління юстиції (м. Суми), до складу якого увійшли Полтавська, Сумська та Чернігівська області.
Отримати консультації та роз'яснення з питань діяльності органів державної реєстрації актів цивільного стану зазначених регіонів можна через онлайн-приймальню (http://sumyjust.gov.ua/online-reception), Skype-зв'язок (http://sumyjust.gov.ua/advice-skype) та у телефонному режимі Чернігівська область: (0462) 67-80-01.
Останні новини Чернігівщини
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.
У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18
У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».
Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45
У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.