Сесія Чернігівської міської ради відбудеться з додатковими обмежувальними заходами
У березні сесійне засідання Чернігівської міської ради було скасоване через карантинні застереження, але наступна, квітнева сесія – готується.
Швидше за все, вона відбудеться в сесійному залі міської ради. Але в якості застережного заходу депутати сидітимуть не поруч один з одним, а на більшій відстані, розосередившись по всьому залу.
Чернігівський міський голова на щотижневій нараді в міській раді 7 квітня звернувся до решти чернігівців з особистим проханням не приходити не це сесійне засідання, щоб не збільшувати небезпеку зараження і не наражатися на неї самим. Таке прохання – разове виключення, викликане особливою ситуацією, підкреслив він. Після карантину міська рада обов’язково повернеться до свого постійного стандарту сесійних засідань, на які всі громадяни можуть як вільно прийти, так і взяти слово.
Варіант проведення сесії в режимі телеконференції наразі ще розглядається – але, швидше за все, таким шляхом не підуть. Вивчать і можливість електроннного голосування депутата не з депутатського сектору, а з іншого місця в залі. Та теж, вірогідніше, голосуватимуть просто підняттям рук - адже витрати на таке додаткове обладнання зараз явно не на часі. Тим більше, що система і знадобиться всього раз чи два, зауважив міський голова.
Графік засідань постійних комісій перед сесією буде складений так, щоби вони могли відбуватися у великому приміщенні, де скупченню людей вдавалося би запобігти.
Слідкувати за перебігом сесійного засідання, як і завжди, можна буде онлайн на сайті міської ради або на сторінці «Прес-служба Чернігівської міської ради» в соцмережі Facebook.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56
Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.
На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44
Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.