Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 13:54:00

Поліція проводить рейди з контролю за дотриманням карантинних норм

08.04.2020   07:48Агенцiя

Поліцейські перевіряли виконання посилених карантинних вимог на ринках та у торговельних закладах. На порушників складено адміністративні матеріали.

Впродовж дня поліцейські Чернігівської області склали 8 адміністративних протоколів за статтею 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей). Санкція статті передбачає штраф від 17000 до 34000 гривень для фізичних осіб і від 34000 до 170000 гривень - для посадовців.

Найбільше протоколів складено в Чернігові та прилеглому районі. Поліцейські документально зафіксували 6 фактів роботи продавців без передбачених законодавством індивідуальних захисних засобів. Таким чином, ці продавці наражали на небезпеку і себе, і своїх клієнтів.

Також поліція склала два адміністративні протоколи за фактами порушення вимог самоізоляції. Ці правопорушення зафіксовані сьогодні у Новгород-сіверському та Семенівському районах.

Контрольні рейди поліції й надалі відбуватимуться щоденно впродовж всього терміну дії загальнодержавного карантину.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 «Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу

«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10

До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08

Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58

З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57

З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини