Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів
У Куликівській ОТГ вирішили самостійно забезпечити медичних працівників індивідуальним захистом, адже вони найперші у зоні ризику.
За кошти селищного бюджету тут придбали марлю і тканину. Швачки територіального центру соціального обслуговування шиють спеціальні закриті маски для медичних працівників та звичайні маски для соціальних робітників, які обслуговують одиноких громадян похилого віку.
Наразі пошито 85 закритих масок для медпрацівників та 300 медичних масок для персоналу і підопічних стаціонарного відділення терцентру в Орлівці та соціальних робітників.
Швачка комунального підприємства "Ковчин" займається пошиттям захисних костюмів та халатів для медичних працівників. Вже пошито 19 халатів та 13 захисних костюмів.
Також для районної лікарні громади за кошти селищного бюджету придбали безконтактні інфрачервоні термометри. Тепер в усіх відвідувачів лікарні на вході вимірюють температуру, щоб запобігти поширенню інфекції в медзакладах.
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.