Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету
6 квітня у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.
Уряд на позачерговому засіданні 2 квітня ухвалив нову редакцію постанови № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" з дооопрацюванням.
Тому члени виконавчого комітету ухвалили рішення «Про додаткові обмежувальні заходи» на виконання затвердженої постанови, скасувавши рішення виконавчого комітету міської ради від 01 квітня 2020 року №97 «Про доповнення рішення виконавчого комітету міської ради від 17 березня 2020 року № 83 "Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у місті Прилуки" із змінами, внесеними рішеннями виконавчого комітету від 23 березня 2020 року № 85 та від 26 березня 2020 року №86» та внісши зміни до пункту 12 рішення виконавчого комітету міської ради від 23 березня 2020 року №85 "Про доповнення рішення виконавчого комітету міської ради від 17 березня 2020 року № 83 «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у місті Прилуки”,
У результаті прийнято рішення:
скасувати дозвіл на роботу суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність у сфері перукарських послуг;
заборонити діяльність закладів громадського харчування та кав’ярень, які здійснюють роздрібну торгівлю продуктів через „віконце” та продаж кави на розлив на ринках та у продуктових магазинах міста;
зобов’язати суб’єктів господарської діяльності здійснювати реалізацію продуктів харчування у фасованому та ізольованому вигляді;
зобов’язати власників служб таксі міста здійснювати перевезення пасажирів у кількості не більше трьох осіб в одному транспортному засобі. Водіям та пасажирам необхідно дотримуватися санітарних та протиепідемічних заходів, перебувати у засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах, масках, у тому числі виготовлених самостійно. Водії транспортних засобів несуть відповідальність за забезпечення проведення дворазової дезінфекції транспортного засобу протягом дня.
Також, починаючи з 7 квітня 2020 року комунальне підприємство «Послуга» Прилуцької міської ради має забезпечити проведення санітарної обробки автомобільних доріг комунальної форми власності.
У ході засідання члени виконавчого комітету погодили рішення «Про виділення коштів за рахунок субвенції на виконання доручень виборців депутатами обласної ради» для покращення матеріально-технічного забезпечення закладів освіти та охорони здоров'я.
Також члени виконавчого комітету розглянули наступні питання:
Про нагородження.
Про виділення коштів для преміювання.
Про виділення коштів.
Про виконання договірних зобов'язань батьками-вихователями дитячого будинку сімейного типу.
У ході засідання члени виконавчого комітету заслухали й обговорили усі питання порядку денного та ухвалили по них відповідні рішення.
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.