Прокуратура перевіряє законність відведення земельних ділянок для багатоповерхової забудови
Під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області та Чернігівської місцевої прокуратури поліцією здійснюється розслідування за фактом зловживання владою посадовими особами виконавчих органів Чернігівської міської ради (ч. 2 ст. 364 КК України).
Підставою для реєстрації кримінального провадження став факт систематичного прийняття Чернігівською міською радою рішень про надання у постійне користування комунальним підприємствам та управлінню капітального будівництва міськради земельних ділянок для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків.
За даними слідства, вказані рішення міськрадою прийняті у порушення вимог містобудівного та земельного законодавства та у подальшому слугували підставою для укладення комунальними підприємствами інвестиційних договорів із приватними суб’єктами господарювання, на підставі яких до забудовників переходить право користування земельними ділянками комунальної власності.
Також у кримінальному провадженні перевіряється надання таким суб'єктам дозвільних документів на будівництво.
Проведення комплексу слідчих дій, спрямованих на з’ясування усіх обставин можливого вчинення кримінального правопорушення, триває.
Хід його розслідування взято під особистий контроль керівництва прокуратури області.
Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.