Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 березня, 21:25:43

Судом задоволено позов прокурора про стягнення плати за проїзд великоваговими транспортними засобами

06.04.2020   07:41Агенцiя

Талалаївським районним судом області задоволено позов прокуратури, заявлений в інтересах держави до фізичної особи про стягнення майже 100 тис. грн. за проїзд великоваговим транспортним засобом автомобільними дорогами загального користування.

Зверненню з позовом до суду передувало встановлення спеціалістами Управління Укртрансбезпеки в області факту перевищення транспортним засобом нормативних вагових параметрів, визначених Законом України «Про автомобільний транспорт».

Передбачено, що перевезення небезпечних, великогабаритних і великовагових вантажів автомобільним транспортом допускається за окремим дозволом в порядку і за плату, що визначені окремими актами законодавства.

Довідково: загалом, лише у 2020 році за аналогічними позовами органів прокуратури Чернігівської області судами присуджено стягнення до бюджету майже 200 тис. грн.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36

З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:31

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.