Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 січня, 00:38:38

Прокуратурою передано до суду обвинувальний акт стосовно учасників організованої групи, які збували метадон та димедрол в СІЗО

04.04.2020   14:03Агенцiя

За процесуального керівництва прокуратури Чернігівської області завершено досудове розслідування стосовно 5 учасників організованої злочинної групи, які упродовж 2019 року займалися збутом наркотичних засобів та сильнодіючих лікарських засобів в Державній установі «Чернігівський слідчий ізолятор».

За версією слідства, зазначені особи, об’єднавшись в єдине злочинне угруповання, налагодили схему постачання та розповсюдження серед осіб, які утримувалися в СІЗО, наркотичного засобу – метадону та сильнодіючого лікарського засобу – димедролу. З цією метою 2 учасники групи, в тому числі й організатор, які перебували на волі, здійснювали придбання зазначених засобів та під виглядом медичних препаратів передавали в СІЗО, а також акумулювали грошові кошти, що надходили від злочинної діяльності. Безпосередній збут метадону та димедролу ув’язненим забезпечували учасники угруповання, які утримувалися в СІЗО.

Наразі обвинувальний акт за ч. 3 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання, перевезення, передача наркотичного засобу та психотропної речовини в місця позбавлення волі та збут наркотичного засобу в місцях позбавлення волі, вчинений організованою групою) та ч. 4 ст. 321 КК України (незаконне придбання, перевезення, зберігання з метою збуту та збут сильнодіючого лікарського засобу, вчинений організованою групою) передано до суду для розгляду по суті.

Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11

Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини

Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків

На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02

Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.

“День Тетяни у колі друзів” 08:47

11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини