КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється
Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».
Відповідно до проєктної документації передбачалося виконати роботи по заміні аварійного водопроводу зі сталевих труб Д = 500 мм по вул. Промисловій від колодязя водопроводу по вул. Попудренка до колодязя в місці підключення водопроводу по вул. Музична, загальною довжиною 836 м на новий із поліетиленових труб. Також проєктом була запланована заміна існуючих водопровідних колодязів та будівництво додаткових допоміжних колодязів для перепідключення діючих вуличних водопроводів. Запроєктовано заміну існуючих засувок, іншої трубопровідної арматури, пожежних гідрантів, перепідключення існуючих абонентів.
Практично, виконання робіт на вулиці Промисловій розпочалося у 2020 році в перші дні лютого. І хоча погодні умови не завжди були сприятливими, на темпи та якість проведення робіт це не вплинуло.
Станом на 03.04.2020 всю стару трубу було демонтовано та на ділянці близько 800 метрів, відповідно до проєктної документації, було укладено нову поліетиленову трубу. При цьому, переважну частину нового водопроводу вже засипано піском, на який, після ущільнення, укладено щебінь.
Після повного підключення водопроводу та проведення його випробувань, які заплановано на квітень 2020 року, може розпочинатися асфальтування місця проведення робіт. Хоча і без цього, станом на початок квітня, рух автотранспорту по вулиці Промисловій відновлено.
Треба зазначити, що впровадження проекту було передбачено Схемою оптимізації роботи систем централізованого водопостачання та водовідведення м. Чернігова. Його головною метою є забезпечення надання безперебійних та якісних послуг з водопостачання. Реконструкція водопроводу по вулиці Промисловій від вулиці Попудренка до вулиці Музичної в місті Чернігові виконується за рахунок амортизаційних відрахувань КП «Чернігівводоканал» у водопостачанні.
Інформаційна служба КП «Чернігівводоканал»
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.