Козелецький район: триває ліквідація пожежі настилу в лісі та сухої трави
3 квітня о 12:20 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу настилу в лісі та сухої трави на полі загальною площею близько 9 га біля с. Євминка Козелецького району.

До гасіння пожежі залучено 63 працівники та 12 одиниць техніки. Також, для гасіння пожежі задіяні 2 літаки АН-32п спеціального авіаційного загону ДСНС України.
Станом на 17:30 пожежу локалізовано на загальній площі 10 га,з них 5 га настилу в лісі та 5 га сухої трави. Авіацією ДСНС України здійснено два скиди води. Гасіння пожежі триває.
На місці події працює оперативна група Управління ДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.
Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30
Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.
Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26
Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01
ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.