Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 листопада, 04:51:54

В Чернігівському обласному лабораторному центрі провели ПЛР дослідження 4 хворим

04.04.2020   09:41Агенцiя

Діагноз коронавірус підтверджено двом особам, які госпіталізовані до інфекційного відділення Борзнянської ЦРЛ.

На Борзнянщині тепер, на жаль, є вже 6 випадків захворювання.

Борзнянська ЦРЛ має необхідне матеріально-технічне оснащення та кадрове забезпечення.
Заклад має 2-поверхове окреме інфекційне відділення, працюють 2 лікарі-інфекціоністи, 4 терапевти, 1 педіатр та 2 анестезіологи. Відділення інтенсивної терапії оснащене 5 апаратами ШВЛ та 6 кисневими концентраторами. 1 апарат ШВЛ та 1 кисневий концентратор вже розташовані в інфекційному відділенні.
Цього тижня на Борзнянську ЦРЛ додатково направлені засоби захисту та дезинфекції.

Загалом по області підтверджених випадків 7, з них 6 – Борзнянський район, 1 – Корюківський.

Крім того, сьогодні отримано два негативних результата ПЛР-тестів - коронавірус не підтвердився у двох пацієнтів – з Бахмача, який лікується в Борзнянській ЦРЛ, та з Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

Про готовність громад до надзвичайних ситуації – під час поїздки начальника ОВА на прикордоння 17:35

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із своїм заступником Дмитром Синенком працювали в прикордонних районах – Новгород-Сіверському та Корюківському.

З нагоди професійного свята в обласному центрі привітали працівників культури 17:14

Напередодні Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва України, що традиційно відзначається 9 листопада, вітали представників галузі.

Сплата податків мобілізованими ФОПами, реєстрація волонтерської діяльності та інші питання до податкової – на зустрічі «Діалог влади та бізнесу» 16:31

Днями у фокусі онлайн-зустрічі – податкова тема. Зокрема, актуальні запити, які цікавлять підприємців: подання звітності у випадку блекауту, допомога податкової мобілізованим ФОПам та оподаткування волонтерської діяльності.

Ніжинські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо жінки, яка завдала співмешканцю тяжкі тілесні ушкодження 15:29

Слідчі Ніжинського районного управління поліції завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 29-річної жінки, яка під час конфлікту завдала своєму співмешканцю ножових поранень.

Тимчасові обмеження продовжено: рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС 14:17

7 листопада 2025 року відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини