Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах
Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.
Лише за минулу добу на Чернігівщині зафіксовано 25 пожеж в природних екологічних системах на загальній площі понад 19 га.
Вогнеборці ліквідували пожежі, які виникли на відкритих територіях Прилуцького, Козелецького, Чернігівського, Бобровицького, Борзнянського, Корюківського, Сновського, Ріпкинського, Менського, Талалаївського, Куликівського, Бобровицького районів, міст Чернігів, Ічня, Семенівка, Прилуки, Ніжин, Бахмач та смт Козелець.
Крім того, пожежно-рятувальні підрозділи області 3 рази залучались для ліквідації пожеж у житловому секторі громадян, які виникли саме через спалювання сухої рослинності на присадибних ділянках.
Триває ліквідація покладів торфу біля с. Пилятин Козелецького району.
Управління ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57
Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47
День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.