Кошти на заміну водопроводу по вул.Київській – виділено
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 2 квітня, схвалив рішення про перерахування додаткового внеску міської ради у статутний капітал комунального підприємства «Чернігівводоканал» у розмірі 7 млн грн.
Ці кошти будуть спрямовані на фінансування проведення аварійно-ремонтних робіт, а саме - реконструкцію водопроводу по вулиці Київській від перехрестя з проспектом Миру до перехрестя з вулицею Гончою.
З урахуванням цього, розмір статутного капіталу КП «Чернігівводоканал» міської ради тепер складає 283 мільйони 205 тисяч 341 гривня 76 коп.
Через значну кількість поривів на цьому водопроводі Д=500 мм, після звернення КП «Чернігівводоканал», 24 березня виконком міської ради прийняв рішення про цілодобове перекриття руху автотранспорту на вул. Київській для поетапного проведення аварійно-ремонтних робіт по реконструкції водопроводу.
Роботи планується виконати в три етапи:
на перехресті з вул. Гончою до перехрестя з вул. Мстиславською – з 25 березня по 20 квітня включно;
на перехресті з вул. Мстиславська до перехрестя з вул. П’ятницькою – з 21 квітня по 22 травня включно;
на перехресті з вул. П’ятницькою до перехрестя з проспектом Миру – з 23 травня по 22 червня включно.
Перший етап робіт на ділянці від перехрестя з вул. Гончою до перехрестя з вул. Мстиславською наразі вже триває.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.