Прилуки: вогнеборці ліквідували загоряння легкового автомобіля та будівлі гаражу
1 квітня о 14:52 у м. Прилуки до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в одному з приватних господарств, що по вул. Іоасафа Білгородського.
Внаслідок порушення правил пожежної безпеки при проведенні зварювальних робіт, в будівлі гаражу загорівся автомобіль ВАЗ 2109.
Оперативно на місце події прибуло два відділення 12-ої Державної пожежно-рятувальної частини У ДСНС України у Чернігівській області у складі 7 чоловік особового складу та 2 одиниць спецтехніки. Вогнеборці о 15:05 пожежу локалізували, а о 15:35 остаточно ліквідували та не допустили розповсюдження полум'я на поруч розташований житловий будинок.
Внаслідок загоряння вогнем знищено салон та відсік двигуна автомобіля, покрівлю та перекриття по всій площі будівлі гаражу, а також пошкоджено майно господаря.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.