Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 9 пожеж
Останнім часом можна побачити окутані клубами диму від вогнищ присадибні ділянки, відкриті території, лісопаркові зони тощо.
Нажаль, громадяни не замислюються, що окрім забруднення навколишнього середовища, неконтрольований вогонь поривами вітру миттєво підбирається до житлових будинків і господарських споруд та знищує надбане роками майно господарів.
Іноді така необережність коштує людського життя. Внаслідок спалювання сухої рослинності та її залишків з початку року на Чернігівщині загинуло 2 людини.
Упродовж минулої доби підрозділами Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовані 9 пожеж у природних екологічних системах.
Їх причинами послужила необережність громадян у поводженні з вогнем.
Загоряння сухої рослинності та сміття на відкритих територіях загальною площею понад 27 га виникли біля сіл Курінь, Дорогинка, Блудше, Камка, Погреби, Нова Гребля, смт Любеч відповідно Бахмацького, Ічнянського, Козелецького, Корюківського та Ріпкинського районів, а також міст Новгород-Сіверський та Чернігів.
Завдяки оперативному втручанню вогнеборців пожежно-рятувальних підрозділів не допущення розповсюдження вогню на великі площі, лісові масиви, житлові й господарські споруди.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.