Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 грудня, 07:25:50

Фахівці Держпродспоживслужби продовжують здійснювати контроль безпечності питної води у сільських населених пунктах

02.04.2020   09:46Агенцiя

Виконуючи рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом», спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області перевірили об’єкти централізованого і децентралізованого водопостачання та водовідведення у населених пунктах Борзнянського району, в тому числі у селі Комарівка, що визначене як вогнище спалаху коронавірусу.

Зокрема, в місцевій школі-інтернаті взято проби води із систем водопостачання і водовідведення для їх подальшого мікробіологічного  та хіміко-токсикологічного досліджень. Також відібрані зразки питної води із сільських колодязів.

Перед тим, як потрапити до карантинної зони, фахівці Держпродспоживслужби пройшли відповідний інструктаж із техніки безпеки, працювали на об'єктах в одноразовому спецодязі  2-ого ступеня захисту, який після проведених робіт був утилізований шляхом спалення, а місце – оброблене хлористим вапном. Спецавтомобіль помили і продезінфікували.

Також цього дня були взяті проби води із громадських та приватних криниць у селах Красносільське і Берестовець – загалом 8 зразків. Усі вони доставлені до спеціалізованої лабораторії згідно з методичними рекомендаціями.

Відбір проб відбувався в присутності представників органів місцевого самоврядування.

Останні новини Чернігівщини

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Виставка картин «Герої серед нас» 10:04

У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).

Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01

Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.

На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54

Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини