У Ніжині слідчі поліції повідомили громадянину про підозру в одночасному викраденні двох мопедів
Поліцейські повідомили про підозру у незаконному заволодінні двома транспортними засобами 30-річному неодноразово судимому жителю Сумщини.
Викрадення мопедів сталося у Ніжині 22 лютого близько опівночі. Прогулюючись містом, 30-річний сумчанин, раніше судимий за крадіжки та грабежі, звернув увагу на два скутери «Suzuki». Транспортні засоби були припарковані один біля одного на майданчику за зупинкою громадського транспорту.
Будучи впевненим у тому, що його ніхто не бачить, молодик вирішив викрасти обидва скутери. Один відкотив у найближчі чагарники та приховав, плануючи повернутися за ним згодом. Другий же завів та поїхав на ньому з місця злочину.
Отримавши повідомлення про злочин, співробітники Ніжинського відділу поліції зібрали оперативну інформацію та невдовзі вийшли на слід підприємливого «гастролера». Той так і не встиг повернутися за прихованим мопедом: поліцейські відшукали його першими.
Слідчі повідомили чоловікові про підозру у вчиненні ряду злочинів. Серед них — передбачений ч. 2 статті 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно). За таке діяння закон визначив відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років, ще і з можливою конфіскацією майна.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.