Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 листопада, 08:04:03

Опалювальний сезон у Чернігові завершиться 6 квітня для всіх категорій споживачів

01.04.2020   07:44Агенцiя

Опалювальний сезон у Чернігові цього року закінчується для всіх категорій споживачів 6 квітня з 9 години ранку. Про таке рішення повідомив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко під час щотижневої розширеної наради в міській раді.

- Ми розглядали як варіант друге квітня – але, оскільки відбулося значне зниження температури, погодні умови не дозволяють це зробити зараз. Тож ми анонсуємо – і, відповідно, наказ буде сьогодні підписаний – нову дату припинення опалювального сезону для всіх категорій споживачів, - оголосив він.

Міський голова уточнив, що з котелень ОТКЕ працювати після 6 квітня залишиться тільки одна, на вул. 1 Травня. Вона буде опалювати пологовий будинок, другу і третю лікарні. І лише для цих споживачів опалювальний сезон буде продовжуватися.

Також мер зауважив, що зобов’язаний одночасно зробити й неприємне повідомлення – очевидно, не у всіх будинках буде гаряча вода. Проте, це не буде велика кількість будинків – лише ті, які перепідключити на теплоносій від ТЕЦ неможливо. А всі технічні можливості зробити це будуть задіяні.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52

В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.

Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34

Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ

В Україні запрацював  Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.

На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10

Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».

Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44

Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини